Chiny

Transport morski do Chin

Chcesz wysłać duży ładunek do Chin lub importować przesyłkę? Świetnie trafiłeś! Zrealizujemy dla Ciebie każdy transport. Handel na linii Chiny-Polska wciąż jeszcze cieszy się ogromnym popytem, ale także coraz więcej przedsiębiorców z Chin chce importować towary wyprodukowane w Polsce.

Czas transportu jest oczywiście uzależniony od miejsca załadunku i rozładunku oraz warunków transportu odpowiednio według Incoterms 2010 czyli Międzynarodowych Reguł Handlu. Jeżeli załadunek jest realizowany na zasadach „port to port” (CFR, CIF) transport może wynosić od około 3 do 4 tygodni. Nieco dłużej może potrwać transport „door to door” (DAP).

Jakie towary możesz przesyłać?

Wyślesz z nami zarówno elektronikę jak i towary spożywcze czy chemiczne, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedni rodzaj transportu i podpowiemy, jak zająć się ładunkiem podczas przygotowań do transportu. Pamiętaj jednak, że są ładunki, których ustawowo nie można przesyłać do do Chin. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź witrynę Chińskiej Administracji Celnej.

Powiązane artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *