Ładunki płynne

Ładunki płynne, czyli liquid bulk cargo, zaliczane są do ładunków masowych. Z GlobKurier.pl wyślesz każdy rodzaj towaru, nawet ładunki płynne niebezpieczne, takie jak na przykład ropa naftowa. Fracht morski realizujemy we współpracy z najlepszymi przewoźnikami, dlatego masz gwarancję, że bezpiecznie dostarczymy Twój towar na miejsce.
Jak dzielą się ładunki płynne?

Ładunki płynne (inaczej ciekłe) dzielimy na spożywcze, takie jak soki, mleko czy oleje roślinne oraz na niespożywcze i niebezpieczne, takie jak, wspomniana wcześniej, ropa naftowa, benzyny i inne chemikalia. Transport realizowany jest tzw. zbiornikowcami, tankowcami a także statkami specjalistycznymi.

Wykonujemy zlecenia do największych portów na całym świecie. Możesz liczyć na nasze wsparcie techniczne oraz profesjonalne doradztwo. Jeśli nie wiesz, jak wysłać swój ładunek, skontaktuj się z nami. Napisz na: kontakt@globkurier.pl. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i pomożemy w realizacji każdego zlecenia. Ponadto masz pewność atrakcyjnych stawek i otrzymania indywidualnej oferty cenowej w przypadku dużej ilości zleceń.

Powiązane artykuły: