Owoce

25Jeśli Twoja firma transportuje owoce na dalekie rynki, skorzystaj z naszego transportu morskiego. Produkty spożywcze, w tym owoce, przede wszystkim transportowane są bowiem drogą morską. Jest to związane między innymi ze znacząco niższym kosztami, w opozycji do transportu lotniczego czy kolejowego. Transport morski owoców realizujemy kontenerami chłodniczymi, dzięki czemu masz pewność, że Twój towar jest przewożony w odpowiednich warunkach.

Z badań wynika, że coraz więcej państw jest zainteresowanych importem polskich owoców. Na przykład nasze krajowe jabłka bardzo często są transportowane na Bliski Wschód. Dlatego jeśli interesuje Cię wysyłka towarów spożywczych, w tym owoców, skorzystaj z naszej oferty. Otrzymasz atrakcyjne stawki i dedykowanego opiekuna, który pomoże Ci na każdym etapie realizacji zlecenia.

GlobKurier.pl współpracuje z najlepszymi przewoźnikami, dlatego masz gwarancję bezpiecznego dostarczenia towaru. Nasze zlecenia realizujemy na całym świecie i transportujemy owoce do największych portów. Zdajemy sobie sprawę, że Twój czas jest bardzo cenny, dlatego zorganizujemy wysyłkę w ten sposób, aby towar dotarł na miejsce o czasie.

Nie wiesz, jak przygotować owoce do wysyłki? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i doradzimy, jak przygotować towar do wysyłki. Napisz na: kontakt@globkurier.pl

Powiązane artykuły: